Reklama

Gwarnie i kolorowo w amfiteatrze na Zniesieniu

Niedziela, 17 września, była dla mieszkańców osiedla Przemysława okazją do integracji i nieskrępowanej zabawy we własnym gronie. Organizatorzy przygotowanego dla nich Pikniku Rodzinnego na przemyskim Zniesieniu zadbali o różnorodne atrakcje. Udanej zabawie na świeżym powietrzu sprzyjała też pogoda.

Dodać należy, że choć było to Święto Osiedla Przemysława, mile widziani byli też mieszkańcy każdego innego zakątka miasta. Odwiedzających nie brakowało, a dobry humor udzielił się każdemu z uczestników. Na terenie amfiteatru na Zniesieniu działo się sporo, bez trudu można więc było znaleźć coś dla siebie. O dobre nastroje najmłodszych zadbali animatorzy, sporo frajdy sprawiły im też zjeżdżalnie i konne przejażdżki oraz możliwość obserwowania pokazów służb mundurowych. Można było poćwiczyć też swoją znajomość przepisów drogowych na rozłożonym miasteczku ruchu drogowego, jak i spróbować smacznej oferty ze stoiska gastronomicznego. Muzyczną oprawę święta zapewnili wychowankowie Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu oraz znana i lubiana kapela podwórkowa „Ta Joj”. Nie zabrakło też Przemyskich Szwejków.

Wydarzenie odbyło się z inicjatywy przemyskich radnych: Macieja Kamińskiego, Janusza Zapotockiego i Andrzeja Beresteckiego, a patronował mu wicemarszałek Piotr Pilch.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama