Reklama

Hadle Szklarskie: Kierowca stracił panowanie nad autobusem i wjechał do rowu

Do zdarzenia doszło wczoraj, 6 grudnia, po godz. 17, w Hadlach Szklarskich.

Policjanci ustalili, że kierujący autobusem marki Autosan, 60-letni mieszkaniec gminy Kańczuga, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, przez co stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu.

Do szpitala trafiły dwie osoby. Prowadzone postępowanie wyjaśni szczegółowe okoliczności zdarzenia.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama