Reklama

Hałasy z ruchliwej ulicy. Mieszkańcy często mają dość

23/09/2024 09:43

– Jestem mieszkanką ulicy Bielskiego, osobą już niemłodą, która większość dnia spędza w mieszkaniu. Uliczny hałas, jaki dociera do środka z ruchliwej ulicy, bywa momentami naprawdę trudny do zniesienia. Szczególnie latem, kiedy okna i balkony są otwarte. Kierowcy jeżdżą tu szybko i mam wrażenie, że często za nic mają obowiązujące ograniczenia, co generuje dodatkowe decybele. Podobnie rzecz się ma z motocyklami. Dobiegające zza okna powarkiwanie często przypomina szlifierkę. Być może to kwestia modyfikacji wydechu, co – jak wiadomo – nie jest legalne, ale niestety często spotykane na naszych ulicach

– komentuje przemyślanka.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 23/09/2024 09:43
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama