Od 2 do 4 lipca maluchy nie powinny narzekać na nudę – zwłaszcza w Jarosławiu. Zadbał o to starosta Kamil Dziukiewicz, który ponownie zaprosił do miasta "Wesoły Autobus".
„Happy Bus” ponownie rozgości się na parkingu przy Starostwie Powiatowym w Jarosławiu (ul. Jana Pawła II 17 - z tyłu budynku) w godzinach 10-17 i zadba o to, by najmłodsi mieszkańcy powiatu miały dużo frajdy i niezapomnianych wrażeń.
Na małych gości czekać będą m.in: mobilny figloraj, kolorowe dmuchańce, brokatowe tatuaże, ogromne klocki LEGO, warkoczyki, warsztaty, gry i zabawy edukacyjne oraz wiele, wiele innych... Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze