Reklama

Happy Bus ponownie zawita do Jarosławia

Od 2 do 4 lipca maluchy nie powinny narzekać na nudę – zwłaszcza w Jarosławiu. Zadbał o to starosta Kamil Dziukiewicz, który ponownie zaprosił do miasta "Wesoły Autobus".

„Happy Bus” ponownie rozgości się na parkingu przy Starostwie Powiatowym w Jarosławiu (ul. Jana Pawła II 17 - z tyłu budynku) w godzinach 10-17 i zadba o to, by najmłodsi mieszkańcy powiatu miały dużo frajdy i niezapomnianych wrażeń. 

Na małych gości czekać będą m.in: mobilny figloraj, kolorowe dmuchańce, brokatowe tatuaże, ogromne klocki LEGO, warkoczyki, warsztaty, gry i zabawy edukacyjne oraz wiele, wiele innych... Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama