Reklama

Herbatka u babci i dziadka. Karnawałowa impreza w SP w Leszczawie Dolne [ZDJĘCIA]

Wyjątkową karnawałową imprezę zorganizowano 11 lutego, w Szkole Podstawowej im. bł. ks. B. Markiewicza w Leszczawie Dolnej. Jej głównymi bohaterami byli dziadkowie uczniów.

Wydarzenie rozpoczęto udziałem w okolicznościowej mszy św., sprawowanej przez ks. bpa Stanisława Jamrozka, dyrektora Caritas Archidiecezji Przemyskiej ks. Artura Jańca oraz proboszcza miejscowej parafii ks. Bogdana Ciska.

Po uroczystej eucharystii przeniesiono się do szkoły, gdzie na start zaproponowano[paywall] gościom udział w „Familiadzie”, w której rywalizowały drużyny... Babci Klementyny i Dziadka Feliksa. Potem swoimi układami tanecznymi przed dziadkami chwaliły się przedszkolaki, a po nich uczniowie klas I i II.

Jak podkreśliła dyrektor placówki Bożena Mielnikiewicz, świetne przygotowanie i pełne humoru scenki to[paywall] zasługa pań: Agnieszki Buchowskiej, Barbary Cebeńko, Wioletty Krotoszyńskiej i Barbary Wysockiej. Nie był to jeszcze koniec atrakcji.

Jak na karnawał przystało, zaproszono zgromadzonych do wspólnego tańca. Odtańczono walczyk czekoladowy, a babcie i dziadkowie otrzymali skromne drobiazgi w postaci kotylionów i much. Tańce kontynuowano potem przy muzyce zespołu „ Mecenas”. Nie zabrakło też poczęstunku i okolicznościowego tortu, o które zadbały panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Leszczawki.

Reklama

– Już teraz zapraszamy wszystkich dziadków na zabawę karnawałową za rok, a wnukom przypominamy, że najlepiej smakuje „Herbatka u Babci i Dziadka” – podsumowała wydarzenie dyrektor SP  w Leszczawie Dolnej B. Mielnikiewicz.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama