Reklama

Hodował w lesie konopie

11/10/2017 09:48

- Policjanci z wydziału kryminalnego lubaczowskiej komendy zlikwidowali uprawę konopi indyjskich. 22 krzewy rosły na terenie leśnym w pobliżu jednej z miejscowości w gminie Lubaczów. Funkcjonariusze zatrzymali 33-latka, który zajmował się ich nielegalną uprawą oraz ustalili mężczyznę, który mu pomagał – informuje mł. asp. Monika Tomczyszyn –Pachołek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie.

Policjanci nakryli dwóch mężczyzn, którzy zrywali łodygi konopi na leśnej polance. Jednego z nich zatrzymali. - Podczas przeszukania mieszkania, które wynajmował zatrzymany 33-latek zabezpieczono ponad 2 kilogramy suszu oraz urządzenia służące do przygotowania narkotyku - mówi oficer prasowy.  Drugi mężczyzna zamieszany w uprawę konopi też został zatrzymany. Obaj już usłyszeli zarzuty.
erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    rbt - niezalogowany 2017-10-11 21:20:39

    ladne topy. hwdp

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    konopiafarmacja.pl - niezalogowany 2017-10-14 17:48:15

    Konopie to jedyne rośliny zawierające kannabinoidy – związki mające swoje odpowiedniki w strukturze komórkowej ludzkiego mózgu. Regularne przyjmowanie CBD w różnych postaciach u znakomitej większości osób powoduje m.in. lepszą kondycję skóry, ukojenie w bólach pleców i migrenach oraz poprawę samopoczucia. Produkty konopne wzmacniają odporność i stanowią doskonałe uzupełnienie standardowych leków. Oferujemy w pełni bezpieczne produkty i kosmetyki z konopi doskonałe dla osób w każdym wieku. Więcej w Konopnej farmacji w Poznaniu lub na www.konopiafarmacja.pl

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama