Reklama

Huwniki: Kierujący volvo potrącił pieszego, który szedł ulicą

Pieszy doznał obrażeń i został przewieziony do szpitala. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia.

Wczoraj, 22 grudnia, po godz. 20, w Huwnikach 27-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego potrącił mężczyznę, który na nieoświetlonym odcinku drogi, bez odblasków, szedł środkiem prawego pasa jezdni.

47-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego trafił do szpitala. Od pieszego i kierowcy volvo pobrano krew do badań.  


fot.KMP Przemyśl
Kierujący volvo potrącił pieszego.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama