W święto Ofiarowania Pańskiego, być może bardziej znanego pod nazwą Matki Bożej Gromnicznej, zwyczajowo kończy się okres śpiewania kolęd. Jego uroczyste podsumowanie zostało zaplanowane w Ujeznej.
O g. 17, w kościele pw. Matki Bożej Pocieszenia odbędzie się bowiem IV Gminny Konkurs Kolęd pn. „Idzie kolęda”. Wydarzenie rozpocznie msza św. z obrzędem poświęcenia gromnic. Po niej, z kolędowym repertuarem wystąpią m.in. Chór „Veritas” z Nowosielec, zespół „Bella Voce” ze Studziana, „Ujeździacy” z Ujeznej, Orkiestra Dęta Gminy Przeworsk oraz zespół „Szafirowe Nutki” z Mirocina i Rozborza.
Zachęcamy do udziału w tym uroczystym pożegnaniu z kolędą.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze