Reklama

„Idzie kolęda”!

W święto Ofiarowania Pańskiego, być może bardziej znanego pod nazwą Matki Bożej Gromnicznej, zwyczajowo kończy się okres śpiewania kolęd. Jego uroczyste podsumowanie zostało zaplanowane w Ujeznej.

O g. 17, w kościele pw. Matki Bożej Pocieszenia odbędzie się bowiem IV Gminny Konkurs Kolęd pn. „Idzie kolęda”.  Wydarzenie rozpocznie msza św. z obrzędem poświęcenia gromnic. Po niej, z kolędowym repertuarem wystąpią m.in. Chór „Veritas” z Nowosielec, zespół „Bella Voce” ze Studziana, „Ujeździacy” z Ujeznej, Orkiestra Dęta Gminy Przeworsk oraz zespół „Szafirowe Nutki” z Mirocina i Rozborza.

Zachęcamy do udziału w tym uroczystym pożegnaniu z kolędą.

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama