Rok akademicki zainaugurowano mszą św w kościele Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Potem studenci przemaszerowali ulicami miasta do kampusu, gdzie w auli akademickiego centrum kultury w asyście znamienitych gości rektor prof. nadzw. dr hab. Krzysztof Rejman oficjalnie otworzył rok akademicki 2018/2019.
Choć zajęcia dydaktyczne w jarosławskiej uczelni trwają już trzeci tydzień, dziś (18 października) uroczyście zainaugurowano rok akademicki w PWSTE. A rok to nie byle jaki, bo PWSTE obchodzi 20 lecie swego założenia, a pierwszy rok funkcjonuje w ramach nowej ustawy o szkolnictwie wyższym. Z tej okazji brać studencka przy akompaniamencie orkiestry dętej przeszła ulicami miasta. Z tej okazji jarosławską uczelnie odwiedziło aż dwóch członków rządu, Wiceprezes Rady Ministrów, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin i Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości Marcin Warchoł.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze