Reklama

Irytujący kierowcy na ulicach Franciszkańskiej i Kazimierzowskiej

08/11/2015 07:36

– Na ulicy Franciszkańskiej i Kazimierzowskiej w zasadzie nie powinno być samochodów, no chyba że wjeżdżają nimi dostawcy, dowożący w określonych godzinach towar do sklepów. Tymczasem co rusz widzę tam beztroskich kierowców, którzy, nie wiedzieć czemu, trąbią na pieszych. Popieram starania włodarzy licznych miast, którzy dążą do wyprowadzenia ruchu kołowego z Rynku. Jednak jeśli kierowcy i tak za nic będą mieli zakazy, to na nic się one nie zdadzą. Myślę, ze strażnicy miejscy mają tu pole do popisu.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    jolo - niezalogowany 2015-11-09 16:24:34

    A gdzie jest Policja i Straż miejska? Koszą trawę gdzie indziej? A normalność miała być . Gdzie pan jest , panie prezydencie?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    mk - niezalogowany 2015-11-15 22:00:04

    Panie " autorze" , a gdyby to tak Pan mieszkał w tym  rejonie  i posiadał  coś , co się  zwie potocznie pojazdem samochodowym . To gdzie  by szanowny Pan parkował  ? .   Na    w pobliskich ulicach  , które w  większości też są objęte   zakazami?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama