Atrakcji nie brakowało w ferie podopiecznym Świetlicy „Iskierka”, działającej przy Komendzie Hufca Ziemi Przemyskiej ZHP. Jedną z nich była wizyta w siedzibie ŻP.
Dzieci i młodzież pod opieką Sylwii Różak i Tomasza Mikołajczyka zawitały w nasze progi w miniony czwartek, 12 lutego. Poznały specyfikę pracy w redakcji lokalnej gazety i zwiedziły najważniejsze redakcyjne pomieszczenia, w których każdego dnia wiele osób pracuje nad tym, by co tydzień do rąk czytelników trafiało atrakcyjne, świeże wydanie. Nasi goście dowiedzieli się też, co się dzieje w siedzibie gazety, zanim nowy numer znajdzie się w drukarni, a następnie w kioskach i punktach sprzedaży. Ciekawostką było też podglądanie przy pracy naszych grafików.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze