16 czerwca, o g. 19 na Zamku Kazimierzowskim zapowiada się prawdziwe święto bluesa. Po przerwie spowodowanej pandemią do Przemyśla wraca Zamkowa Noc Bluesowa. – Zapraszamy wszystkich fanów i nie tylko. Wszystkich, którym muzyka nie jest obca – zachęcają do udziału organizatorzy.
Impreza ma już swoich stałych sympatyków. Jej 4. edycja, podczas której usłyszymy muzykę bluesową i okołobluesową zaprezentowaną przez 30 wykonawców, nosi podtytuł „String blues session”. Koncert, w którym usłyszymy dużo instrumentów smyczkowych, połączony będzie z promocją nowej płyty grupy Simple Music Team – będącej gospodarzem wydarzenia. Krążek zatytułowany „Epidemia blues” to prawdziwa gratka dla miłośników tego gatunku muzycznego. W nagraniu gościnnie uczestniczyli: Marek Stryszowski, Tadeusz Leśniak, Piotr Kosieradzki, Jakub Imielski,Wiesław Fac oraz kwartet smyczkowy OKS.
Podczas tegorocznej Zamkowej Nocy Bluesowej na scenie PCKiN „Zamek” wystąpi wielu znakomitych artystów, gwarantujących różnorodność muzycznych propozycji. Będzie też wiele artystycznych niespodzianek.
– Pomysł, na który wpadłem kilka lat temu, chwycił, co niezmiernie cieszy. Zamkowa Noc Bluesowa przyjęła się w mieście. Zapraszamy serdecznie wszystkich fanów bluesa i nie tylko – zachęca Wacław Prosiecki
Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na bluesowy wieczór w zamkowym anturażu. By wygrać, wystarczy zadzwonić do naszej redakcji (tel. 16 6702200 w. 10) w piątek, 9 czerwca, o g. 13. Zapraszamy do zabawy!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze