Zakończyła się przebudowa personalna w strukturach władz powiatu przeworskiego. Jacek Kierepka został wicestarostą przeworskim. Skład zarządu uzupełnili natomiast Mieczysław Żuk oraz, co może być pewnym zaskoczeniem, Łukasz Laska, który ślubowanie radnego złożył raptem miesiąc temu.
Po rekonstrukcji władz powiatu, do której doszło podczas spotkania rady powiatu 18 września, skład zarządu powiatu wymagał uzupełnienia – także na stanowisku najbardziej eksponowanym, a więc wicestarosty. Strukturę władz powiatu ukształtowano zatem miesiąc później, 16 września, podczas XVII w bieżącej kadencji obrad rady powiatu. W tajnym głosowaniu na wicestarostę przeworskiego wybrany został Jacek Kierepka. Głosowało na niego[paywall] 13 radnych, 2 było przeciwnych.
– Ma 45 lat, żonę, dwoje dzieci. Pochodzi z Adamówki. Wykształcenie wyższe, ukończył ekonomię na Uniwersytecie Rzeszowskim. Od 2001 pracownik Urzędu Gminy Adamówka, a od 2007 sekretarz gminy – przedstawiał swego nowego zastępcę B. Urban.– Ma duże doświadczenie samorządowe i jest dobrze przygotowany do pełnienia funkcji wicestarosty powiatu przeworskiego – rekomendował. Po wyborze nowy wicestarosta podziękował za poparcie i w kilku słowach nakreślił swoją wizję sprawowania powierzonej mu funkcji. – Nie lubię zbyt wiele gadać, wolę działać i z tego chyba też jestem znany w Adamówce. Mam nadzieję, że państwo też mnie z tej strony poznacie – mówił wicestarosta J. Kierepka.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Stanęli od największego do najmniejszego. Ale przynajmniej dobrze im z oczu patrzy. Z Bogiem panowie
Stanęli od największego do najmniejszego. Ale przynajmniej dobrze im z oczu patrzy. Z Bogiem panowie