Obrażenia odniosła załoga ambulansu i kierująca osobówką. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj, 13 września, około godz. 11, na drodze krajowej nr 19 w Baryczce.
Policjanci ustalili, że jadący z włączonymi sygnałami uprzywilejowania ambulans najechał na tył skręcającego w lewo nissana primery.
Kierującą nissanem 59-letnią mieszkankę powiatu strzyżowskiego przetransportowana do szpitala helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Do szpitala trafili również jadący karetką 56-letni kierowca i 61-letni sanitariusz. Obaj wymagali pomocy medycznej.
Oprócz nissana i karteki – fiata ducato – w zdarzeniu uczestniczył także kierujący motocyklem. 48-letni kierowca triumpha wjechał na skrzyżowanie w chwili zderzenia, na szczęście udało mu się zahamować i położyć jednoślad. Ani jemu, ani pasażerce nic się nie stało.
Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Droga była zablokowana przez kilka godzin.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PL