Reklama

Jadąca na sygnale karetka najechała na osobówkę. Troje poszkodowanych [ZDJĘCIA]

Obrażenia odniosła załoga ambulansu i kierująca osobówką. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj, 13 września, około godz. 11, na drodze krajowej nr 19 w Baryczce.


Policjanci ustalili, że jadący z włączonymi sygnałami uprzywilejowania ambulans najechał na tył skręcającego w lewo nissana primery.

Kierującą nissanem 59-letnią mieszkankę powiatu strzyżowskiego przetransportowana do szpitala helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Do szpitala trafili  również jadący karetką 56-letni kierowca i 61-letni sanitariusz. Obaj wymagali pomocy medycznej.

Oprócz nissana i karteki – fiata ducato – w zdarzeniu uczestniczył także kierujący motocyklem. 48-letni kierowca triumpha wjechał na skrzyżowanie w chwili zderzenia, na szczęście udało mu się zahamować i położyć jednoślad. Ani jemu, ani pasażerce nic się nie stało.

Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Droga była zablokowana przez kilka godzin. 


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    soia - niezalogowany 2020-09-14 19:57:01

    BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości