Reklama

„Jak dobrze mieć sąsiada”. Przekonała się o tym 83-letnia mieszkanka Zabłociec

29/12/2023 16:18

W wigilię przed północą dyżurny jarosławskiej komendy odebrał zgłoszenie od zaniepokojonego zabłotczanina. Przekazał, że jego 83-letnia sąsiadka mieszkająca samotnie nie reaguje na pukanie do drzwi, a ostatni raz widział ją dzień wcześniej.

Skierowani na miejsce funkcjonariusze z komisariatu w Radymnie zastali na miejscu zgłaszającego, który oznajmił, że w obawie o życie sąsiadki otworzył siłowo drzwi. Zastał seniorkę w łóżku. Była bardzo osłabiona, źle się czuła i nie pamiętała dokładnie ostatniego czasu. Trafiła pod opiekę ratowników medycznych, a następnie została przewieziona do szpitala.

– Apelujemy, by zwłaszcza teraz w okresie zimowym zwracać uwagę na seniorów i osoby samotne. Jeżeli dłużej ich nie widzimy, nie przechodźmy obok ich drzwi obojętnie. Tak jak w tym przypadku, może się okazać, że dzięki takiej postawie uratujemy czyjeś życie

Reklama

– zwraca się z prośbą o uważność jarosławska komenda.

em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości