Lider partii Wolność Janusz Korwin-Mikke spotkał się w piątek z mieszkańcami Przemyśla. Polityk jak zwykle nie szczędził ostrych, często kontrowersyjnych słów na temat obecnej polskiej i europejskiej polityki.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Bardzo proszę by świadomie zarażać chłopaków z partii Wolność. Nie będę wskazywać konkretnie by nie zapobiegli temu zanadto. Proszę tego nie zostawić. Proszę nie dać się traktować jak bydło przez tych podludzi. Proszę kobiety zarażone o solidarność międzyludzką.
wam tylko jedno po głowie chodzi, proste to i głupie...
Byłam na tym spotkaniu, materiał video nie odzwierciedla całej wypowiedzi pana Janusza. Nie chcę twierdzić że nagranie zostało odpowiednio wycięte i zmanipulowane ale nie jest to rzetelne dziennikarstwo, byłoby one wtedy wtedy gdyby przedstawione zostało nagranie z całej wypowiedzi a nie tylko wycięte fragmenty. Poza tym na spotkaniu byli głównie młodzi ludzie, co napawa optymizmem
Dobrze że młodzi ludzie widzą inna opcje niż PiS i PO, mam nadzieję że młode pokolenie odejdzie od socjalizmu i uwolni naszą ojczyznę od biurokracji i podatków
Wczoraj okazano w tv następcę Korwina , młodego człowieka o nazwisku Sośnierz , który ma podobną charyzmę jak Mikke . W swoim wystąpieniu w euroburdelu , porównał ich działania do burdelu'. i miał rację . Korwin odszedł , bo miał dosyć bolszewizmu , masonerii , wpływów dewiantów seksualnych na podejmowane antyludzkie i antypaństwowe decyzje.
Dobrze ze jest Prawo i Sprawiedliwosc.
Wiki ma rację. Pan fotoreporter szybko się zwinął. Dziękujemy Panu Prezesowi za przybycie i spotkanie. Niech wpływa na nasze społeczeństwo, lokalne i krajowe
Bardzo proszę by świadomie zarażać chłopaków z partii Wolność. Nie będę wskazywać konkretnie by nie zapobiegli temu zanadto. Proszę tego nie zostawić. Proszę nie dać się traktować jak bydło przez tych podludzi. Proszę kobiety zarażone o solidarność międzyludzką.
wam tylko jedno po głowie chodzi, proste to i głupie...
Byłam na tym spotkaniu, materiał video nie odzwierciedla całej wypowiedzi pana Janusza. Nie chcę twierdzić że nagranie zostało odpowiednio wycięte i zmanipulowane ale nie jest to rzetelne dziennikarstwo, byłoby one wtedy wtedy gdyby przedstawione zostało nagranie z całej wypowiedzi a nie tylko wycięte fragmenty. Poza tym na spotkaniu byli głównie młodzi ludzie, co napawa optymizmem