Decyzja prezydenta ma związek z koronawirusem.
Ze względu na rosnące zagrożenie z epidemią koronawirusa, Wojciech Bakun zdecydował o odwołaniu Przemyskiego Jarmarku Wielkanocnego zaplanowanego od 3 do 5 kwietnia.
„Jest to działanie profilaktyczne wynikające nie tylko ze względu na dużą liczbę osób przewijających się w trakcie tego wydarzenia, ale także charakteru jarmarku, na którym dużą część asortymentu stanowią produkty żywnościowe. Mamy nadzieję, że przemyślanie oczekujący na zbliżające się Święta Wielkiej Nocy przyjmą tę decyzję ze zrozumieniem” – czytamy w komunikacie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Teraz Panie handlują Narodem a nie świecidełkami.Propaganda ważniejsza od życia i ogromne środki zasila własnie propagandę a nie bedą ratowac życie.Po ostatnim podpisie jest już pewne,ze mamy partię,która ma Naród i robi z nim co chce.Ale my juz to przerabialiśmy
Ależ hipokryzja, to może marszałek koperta zrezygnuje ze swojej diety i odda na onkologię.
Teraz Panie handlują Narodem a nie świecidełkami.Propaganda ważniejsza od życia i ogromne środki zasila własnie propagandę a nie bedą ratowac życie.Po ostatnim podpisie jest już pewne,ze mamy partię,która ma Naród i robi z nim co chce.Ale my juz to przerabialiśmy
Ależ hipokryzja, to może marszałek koperta zrezygnuje ze swojej diety i odda na onkologię.