Do tego tragicznego zdarzenia doszło w sobotę, 6 stycznia na dworcu PKP w Jarosławiu.
Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy wynika, że 70-letni mieszkaniec gminy Lubaczów wtargnął nagle na tory wprost pod jadący w kierunku stacji Przemyśl pociąg relacji Warszawa Wschodnia-Przemyśl Główny. Poniósł śmierć na miejscu.

Jak przekazała jarosławska policja:
„Maszynista był trzeźwy. Pod nadzorem prokuratora na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza oraz technik kryminalistyki. Dokładne okoliczności wypadku zostaną wyjaśnione w prowadzonym postępowaniu”.
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze