Reklama

Jarosław: 70-latek zginął pod kołami pociągu

08/01/2024 15:03

Do tego tragicznego zdarzenia doszło w sobotę, 6 stycznia na dworcu PKP w Jarosławiu.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy wynika, że 70-letni mieszkaniec gminy Lubaczów wtargnął nagle na tory wprost pod jadący w kierunku stacji Przemyśl pociąg relacji Warszawa Wschodnia-Przemyśl Główny. Poniósł śmierć na miejscu.

Jak przekazała jarosławska policja:

„Maszynista był trzeźwy. Pod nadzorem prokuratora na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza oraz technik kryminalistyki. Dokładne okoliczności wypadku zostaną wyjaśnione w prowadzonym postępowaniu”.

em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości