Reklama

Jarosław: Wjechał do rowu, bo droga była „za wąska”

31/12/2023 08:00

Prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie miał 27-letni obywatel Kolumbii, który tłumacząc się tym, że droga była wąska i nieoświetlona – wylądował swoim bmw w rowie.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 24 grudnia po g. 4. przy ul. Cegielnianej w Jarosławiu. Dyżurny jarosławskiej komendy odebrał zgłoszenie o bmw, które wjechało do rowu. Przybyli na miejsce policjanci zastali na miejscu strażaków i mężczyznę siedzącego za kierownicą pojazdu.

Okazało się, że 27-letni obywatel Kolumbii nie mógł wysiąść z samochodu z powodu zablokowanych drzwi i poprosił dwóch przechodniów o pomoc. Gdy nie udało się wypchnąć auta z rowu, jeden z nich wezwał na pomoc strażaków. Zaraz za nimi zjawili się na miejscu policjanci, którzy w czasie rozmowy z kierowcą wyczuli od niego alkohol.

Reklama

Badanie potwierdziło, że w jego organizmie krąży 1,46 promila. Został więc zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości 27-latkowi grozi sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, wysoka grzywna oraz do 3 lat pozbawienia wolności.

em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości