Reklama

Jarosław: Zniszczył 2 przystanki, bo się bardzo zdenerwował. Straty? 7,5 tysiąca złotych

22-latek wybił szyby dwóch wiat przystankowych na ul. Krakowskiej w Jarosławiu.

Młody mieszkaniec gminy Pawłosiów powybijał oszklone ściany wiat, przez co spowodował szkody, które wyceniono na kwotę 7,5 tys. zł. Na szkodę Gminy Miejskiej Jarosław.

Jarosławscy kryminalni starannie przeanalizowali zebrany w tej sprawie materiał dowodowy i nagrania z monitoringów, dzięki czemu sprawnie ustalili sprawcę dewastacji.

22-letni mężczyzna usłyszał już zarzut uszkodzenia mienia. Przyznał się do winy, a swoje zachowanie tłumaczył tym, że wyładował się na wiatach, ponieważ był bardzo zdenerwowany.

Za niepohamowanie emocji grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama