22-latek wybił szyby dwóch wiat przystankowych na ul. Krakowskiej w Jarosławiu.
Młody mieszkaniec gminy Pawłosiów powybijał oszklone ściany wiat, przez co spowodował szkody, które wyceniono na kwotę 7,5 tys. zł. Na szkodę Gminy Miejskiej Jarosław.
Jarosławscy kryminalni starannie przeanalizowali zebrany w tej sprawie materiał dowodowy i nagrania z monitoringów, dzięki czemu sprawnie ustalili sprawcę dewastacji.
22-letni mężczyzna usłyszał już zarzut uszkodzenia mienia. Przyznał się do winy, a swoje zachowanie tłumaczył tym, że wyładował się na wiatach, ponieważ był bardzo zdenerwowany.
Za niepohamowanie emocji grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze