Reklama

Jarosław: Zrobił zakupy i wyszedł ze sklepu – z pominięciem kas

11/12/2021 07:54

W ubiegłym tygodniu dyżurny jarosławskiej komendy otrzymał zgłoszenie od pracownika ochrony jednego z marketów na terenie miasta o ujęciu sprawcy kradzieży sklepowej.

Na miejscu policjanci ustalili, że 32-letni mieszkaniec gminy Adamówka włożył do wózka artykuły spożywcze i przemysłowe, a następnie podszedł do drzwi wejściowych. Omijając linię kas, oczekiwał na moment wejścia do sklepu klienta, aby drzwi otworzyły się automatycznie.

Po tym, jak do drzwi wejściowych zbliżył się klient, 32-latek wraz z towarem opuścił sklep, udając się na parking. Pracownik ochrony, który obserwował jego zachowanie, zatrzymał go na parkingu i powiadomił policję.

Ponadto złodziej w trakcie robienia zakupów nie miał założonej maseczki, co zarejestrował sklepowy monitoring.

Okazało się, że miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kradzieży, za co grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.


J.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama