Jarosławianka Martyna Nguyen została Polską 1. Wicemiss Województwa Podkarpackiego, zaś przemyślanka Kornelia Czelny Polską 3. Wicemiss Województwa Podkarpackiego w wyborach najpiękniejszej na Podkarpaciu. Obie na pewno wystąpią w półfinale ogólnopolskiego konkursu „Polska Miss 2025”.
W gronie finalistek tegorocznej edycji konkursu Polska Miss Województwa Podkarpackiego 2025 znalazły się 22 młode, piękne kobiety. Wśród nich było osiem z naszego regionu!
Finalistki wybrało jury, w którego składzie znalazły się laureatki ubiegłorocznej edycji konkursu, m.in.: Nikola Kowieszko i Aleksandra Rabka z Przemyśla czy Wiktoria Pieszko z Roźwienicy. Jak możemy przeczytać na stronie organizatora konkursu: „(...) Konkurs Polska Miss oparty jest o nowoczesną formułę wyboru najpiękniejszej Polki (...). Wyróżnia go wyjątkowy zespół organizatorów z wieloletnim doświadczeniem na rynku, przy współudziale topowych agencji modelek, fotografów, choreografów oraz kreatorów mody. Polska Miss jest czymś nowym, powstał na bazie regionalnych konkursów piękności. Zadaniem kandydatek będzie między innymi dbanie o wizerunek i promocję firm partnerskich. Daje to możliwość doskonalenia umiejętności personal brandingu i budowania jeszcze większej pewności siebie”[paywall].
W gronie 22 finalistek znalazło się osiem pań z naszego regionu. To: Kornelia Czelny z Przemyśla, Aleksandra Korytko z Węgierki, Katarzyna Kubicka z Kańczugi, Martyna Nguyen z Jarosławia, Marlena Stachyra z Maćkowic, Magdalena Szaj ze Stubna, Angelika Wawro z Tryńczy i Zuzanna Wyczarska z Przeworska.

Jarosławianka Martyna Nguyen została Polską 1. Wicemiss Województwa Podkarpackiego. Fot. www.facebook.com/miss podkarpackiego 2025
Gala finałowa odbyła się 9 maja br. w hotelu Hilton Garden Inn w Rzeszowie. Polską Miss Województwa Podkarpackiego została 25-letnia Weronika Kozdra ze Stalowej Woli. Polską 1. Wicemiss Województwa Podkarpackiego wybrana została natomiast 25-letnia Martyna Nguyen z Jarosławia, zaś Polską 3. Wicemiss Województwa Podkarpackiego została 22-letnia Kornelia Czelny z Przemyśla.

Przemyślanka Kornelia Czelny została Polską 3. Wicemiss Województwa Podkarpackiego. Fot. www.facebook.com/miss podkarpackiego 2025
One na pewno wystąpią w półfinale ogólnopolskiego konkursu „Polska Miss 2025”. Na pewno, ale szanse na to ma także pięć innych pań, które otrzymały tzw. zieloną kartę, uprawniającą do udziału w ogólnopolskim ćwierćfinale „Polska Miss 2025”. Wśród nich znalazła się także 22-letnia Aleksandra Korytko z Węgierki.
Warto dodać, że jarosławianka M. Nguyen została wybrana Polską Miss Foto Województwa Podkarpackiego.
Trzymamy kciuki w finale!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze