Od 45 lat propagują na falach eteru najważniejsze tradycje i walory Jarosławia, a dziś, 13 czerwca, uroczyście świętują jubileusz istnienia. Mowa o krótkofalowcach zrzeszonych w Międzyzakładowym Klubie Krótkofalowców przy Burmistrzu Miasta Jarosławia.
Pasjonatom i sympatykom krótkofalarstwa historię klubu, okoliczności jego powstania oraz imponujące osiągnięcia przybliży prezes Zarządu Klubu Zbigniew Guzowski. Na spotkaniu zaplanowanym o g. 17 w Sali Lustrzanej Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu wręczone zostaną też wyróżnienia przyznane m.in. przez prezydenta RP. Z pewnością będzie to wielki dzień dla członków klubu i wszystkich fanów krótkofalarstwa. Warto przypomnieć, że klub, który wpisał się w historię Jarosławia, nadal aktywnie się rozwija, organizuje liczne spotkania, zawody i konkursy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze