Reklama

Jarosławscy krótkofalowcy świętują

Od 45 lat propagują na falach eteru najważniejsze tradycje i walory Jarosławia, a dziś, 13 czerwca, uroczyście świętują jubileusz istnienia. Mowa o krótkofalowcach zrzeszonych w Międzyzakładowym Klubie Krótkofalowców przy Burmistrzu Miasta Jarosławia.

Pasjonatom i sympatykom krótkofalarstwa historię klubu, okoliczności jego powstania oraz imponujące osiągnięcia przybliży prezes Zarządu Klubu Zbigniew Guzowski. Na spotkaniu zaplanowanym o g. 17 w Sali Lustrzanej Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu wręczone zostaną też wyróżnienia przyznane m.in. przez prezydenta RP. Z pewnością będzie to wielki dzień dla członków klubu i wszystkich fanów krótkofalarstwa. Warto przypomnieć, że klub, który wpisał się w historię Jarosławia, nadal aktywnie  się rozwija, organizuje liczne spotkania, zawody i konkursy.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości