Reklama

Jarosławski garnizon obchodził Święto Wojska Polskiego [ZDJĘCIA]

15/08/2021 20:15

Dziś w kościele pod wezwaniem Chrystusa Króla w Jarosławiu odbyła się uroczysta msza święta, a po niej, przy Pomniku Pamięci Narodowej, apel i złożenie kwiatów. W tej formule tutejszy garnizon obchodził święto Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej.

W uroczystościach wzięli udział przedstawiciele jarosławskiego garnizonu, tutejsi parlamentarzyści i samorządowcy, a swoje delegacje przysłali również strażacy i policjanci. Na placu przed świątynią nie zabrakło oczywiście mieszkańców Jarosławia.


pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Benek - niezalogowany 2021-08-16 00:14:32

    Ile mamy teraz tego wojska a ile było choćby 30 lat temu  niech każdy sobie wpisze porównanie np Polska Rosja  na YouTube  zobaczy statystyki 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    t - niezalogowany 2021-08-16 12:13:06

    30 lat temu do Krakowa musiałem jechać najmniej 3 godziny teraz autostradą 1.5 godziny oj Benek...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama