Dziś w kościele pod wezwaniem Chrystusa Króla w Jarosławiu odbyła się uroczysta msza święta, a po niej, przy Pomniku Pamięci Narodowej, apel i złożenie kwiatów. W tej formule tutejszy garnizon obchodził święto Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej.
W uroczystościach wzięli udział przedstawiciele jarosławskiego garnizonu, tutejsi parlamentarzyści i samorządowcy, a swoje delegacje przysłali również strażacy i policjanci. Na placu przed świątynią nie zabrakło oczywiście mieszkańców Jarosławia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ile mamy teraz tego wojska a ile było choćby 30 lat temu niech każdy sobie wpisze porównanie np Polska Rosja na YouTube zobaczy statystyki
30 lat temu do Krakowa musiałem jechać najmniej 3 godziny teraz autostradą 1.5 godziny oj Benek...
Ile mamy teraz tego wojska a ile było choćby 30 lat temu niech każdy sobie wpisze porównanie np Polska Rosja na YouTube zobaczy statystyki
30 lat temu do Krakowa musiałem jechać najmniej 3 godziny teraz autostradą 1.5 godziny oj Benek...