Trzykrotnie występowali ze spektaklem jasełkowym mali artyści z grupy II Przedszkola nr 3 w Przemyślu.
Na premierę zostali zaproszeni rodzicie, rodzeństwo i krewni z okazji organizowanych w przedszkolu „Wigilijek”. Przedstawienie jasełek wzbogacone programem artystycznym było także doskonałym prezentem dla babć i dziadków z okazji ich styczniowego święta. Na zakończenie okresu bożonarodzeniowego odbył się tradycyjny już występ dla seniorów w Klubie Salezjańskim. Niepowtarzalnego uroku spektaklom dodały piękne stroje i scenografia. Przygotowania do przedstawienia trwały kilka tygodni.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze