Reklama

Jasełkowe tournée przedszkolaków

03/02/2015 11:43

Trzykrotnie występowali ze spektaklem jasełkowym mali artyści z grupy II Przedszkola nr 3 w Przemyślu.

Na premierę zostali zaproszeni rodzicie, rodzeństwo i krewni z okazji organizowanych w przedszkolu „Wigilijek”. Przedstawienie jasełek wzbogacone programem artystycznym było także doskonałym prezentem dla babć i dziadków z okazji ich styczniowego święta. Na zakończenie okresu bożonarodzeniowego odbył się tradycyjny już występ dla seniorów w Klubie Salezjańskim. Niepowtarzalnego uroku spektaklom dodały piękne stroje i scenografia. Przygotowania do przedstawienia trwały kilka tygodni. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama