Reklama

Jechał? Jechał. Szkoda tylko, że bez właściwego prawka

15/01/2024 19:36

Na przejściach granicznych dochodzi do przeróżnych sytuacji. Pełniący tam służbę funkcjonariusze muszą zatem być wyczuleni na wiele przypadków naginania rzeczywistości i prawa.

We wtorek, 9 stycznia, na drogowym przejściu granicznym w Budomierzu ujawnili kierowcę, który wjeżdżał do Polski zespołem pojazdów mimo braku uprawnień do prowadzenia takiego zestawu.

39-letni obywatel Ukrainy kierował samochodem-lawetą z dołączoną przyczepą przewożąc w ten sposób 2 dodatkowe pojazdy. W trakcie kontroli dokumentów okazało się, że kierowca nie ma wymaganego w takich przypadkach prawa jazdy (kat. B+E).

Cudzoziemiec został przesłuchany, a sprawa trafiła do sądu. Po zakończonych czynnościach, zestawem prowadzonym dotychczas przez 39-latka wyjechała inna osoba.

Reklama

em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama