Reklama

Jechał traktorem z przyczepą ciężarową, mimo że nie miał uprawnień

W ubiegły weekend niżańscy policjanci zatrzymali aż czterech kierujących, którzy zlekceważyli obowiązujące przepisy ruchu drogowego. Wśród nich znalazł się 31-letni traktorzysta.

Funkcjonariusze ruchu drogowego, na terenie Rudnika nad Sanem, zauważyli ciągnik rolniczy z przyczepą ciężarową i postanowili zatrzymać kierowcę do kontroli.

Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że... mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania takimi pojazdami. O jego dalszym losie ma zadecydować sąd.

Policja apeluje o rozwagę. Nieodpowiedzialni kierowcy stanowią zagrożenie nie tylko dla siebie, ale i innych uczestników ruchu drogowego.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości