Nadmierna prędkość była najprawdopodobniej przyczyną wypadku, do jakiego doszło w nocy z czwartku na piątek w miejscowości Nozdrzec. Obyło się wprawdzie bez ofiar, ale kierowca mocno uszkodził BMW, a na dodatek dostał mandat.
Policjanci do zdarzenia drogowego w miejscowości Nozdrzec zostali wezwani w czwartek około 22. Na miejscu zastali mocno uszkodzone BMW. Według ich ustaleń kierowca osobówki, 34-letni mężczyzna na łuku jezdni nie zapanował nad pojazdem, który wypadł z drogi i uderzył z dużym impetem w ogrodzenie przydrożnej posesji.
Mimo tego, że sytuacja wyglądała groźnie z wypadku zarówno kierowca, jak i jego pasażer wyszli bez szwanku. Policyjne badanie wykazało, że 34-latek był trzeźwy, ale za spowodowanie kolizji został ukarany mandatem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Great posts! I am actually getting ready to across this information, is very helpful my friend. bloons tower defense 5
Wyklepie się, da się znaczek Mpower i beemka jak nowa
Great posts! I am actually getting ready to across this information, is very helpful my friend. bloons tower defense 5
Wyklepie się, da się znaczek Mpower i beemka jak nowa
piękna beemka