Reklama

Jechał zbyt szybko. Zderzył się z oplem

21/09/2023 20:57

Do zdarzenia doszło w środę, 20 września na ul. Niepodległości w Przeworsku.

Kierujący range roverem 77-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącym oplem, za którego kółkiem siedział 57-letni mieszkaniec tego samego powiatu.

Na szczęście nikt nie został poważnie ranny, a sprawca zdarzenia został ukarany mandatem.

em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama