Reklama

Jechał zygzakiem bez włączonych świateł

Dzięki godnej naśladowania postawie jednego z mieszkańców, poruszający się ul. Krakowską w Jarosławiu obywatel Ukrainy będący pod wpływem alkoholu nie zdążył narobić kłopotów sobie i innym uczestnikom ruchu drogowego.

Do zdarzenia doszło 1 listopada, przed g. 21. Jak informuje jarosławska policja, właśnie wtedy doszło do obywatelskiego zatrzymania. Jadący w ul. Krakowską kierowca zwrócił uwagę na dziwnie poruszające się audi. Prowadzący pojazd jechał bez włączonych świateł mimo nocnej pory i miał wyraźne problemy z utrzymaniem prawidłowego toru jazdy. Mężczyzna najpierw dawał kierującemu  sygnały świetlne, by zmusić go do zatrzymania się.

„Gdy pojazd zjechał z obwodnicy i zatrzymał się, świadek podszedł do kierującego, a gdy wyczuł od niego alkohol, powiadomił o tym policjantów” – czytamy w komunikacie Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu.

Reklama

Zgłaszający zajście pilnował kierującego do momentu przybycia mundurowych. Okazał się nim 50-letni obywatel Ukrainy. Po poddaniu go badaniu na zawartość alkoholu okazało się, że miał go ponad 2 promile. Grozi mu do 3 lat więzienia.

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama