Reklama

Jeden wpadł w Adamówce, drugi w Urzejowicach

Nietrzeźwi kierowcy to prawdziwa plaga. Decydując się na wsiadanie za kółko po alkoholu, nie tylko ryzykują wysoką karą, ale narażają na niebezpieczeństwo i siebie, i innych uczestników ruchu drogowego.

Przeworscy policjanci w ostatni weekend zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy ostrzeżenia, logikę i odpowiedzialność mieli za nic.

Pierwszemu z nich, 41-letniemu mieszkańcowi gminy Adamówka, który kierował fiatem seicento, uniemożliwili dalszą jazdę w sobotę, po g. 19. Wydmuchał on 2,5 promila alkoholu.

Do zatrzymania drugiego, 66-letniego mieszkańca gminy Przeworsk, doszło w niedzielę, po g. 13. Kierowca citroena berlingo miał w organizmie prawie 1,5 promila alkoholu. Co więcej, nie posiadał on uprawnień do kierowania pojazdami.

Reklama

Jak poinformowała przeworska policja: „za kierowanie w stanie nietrzeźwości sprawcy odpowiedzą przed sądem. Grozi im wysoka kara pieniężna, co najmniej kilkuletni zakaz prowadzenia pojazdów, a nawet do 2 lat pozbawienia wolności”.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości