We wtorek, 17 lutego, do kontroli w przejściu granicznym w Medyce zgłosił się 38-letni obywatel Ukrainy, który wyjeżdżał z Polski busem. W przestrzeni ładunkowej przewoził rower.
Szczegółowa kontrola legalności pochodzenia jednośladu, okazało się, że jest on w zainteresowaniu zagranicznych służb w związku z jego kradzieżą sprzed dwóch dni.
„Pojazd o szacunkowej wartości 5 tys. zł został zatrzymany, a kierowcę przesłuchano w charakterze świadka. W sprawie prowadzone są dalsze czynności”
– przekazała służba prasowa BiOSG informując też, że to pierwszy w tym roku jednoślad odzyskany na podkarpackiej granicy z Ukrainą.
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze