Reklama

Jednoślad skradziono dwa dni wcześniej. Odnalazł się podczas kontroli, na przejściu granicznym w Medyce

23/02/2026 09:57

We wtorek, 17 lutego, do kontroli w przejściu granicznym w Medyce zgłosił się 38-letni obywatel Ukrainy, który wyjeżdżał z Polski busem. W przestrzeni ładunkowej przewoził rower.

Szczegółowa kontrola legalności pochodzenia jednośladu, okazało się, że jest on w zainteresowaniu zagranicznych służb w związku z jego kradzieżą sprzed dwóch dni.

„Pojazd o szacunkowej wartości 5 tys. zł został zatrzymany, a kierowcę przesłuchano w charakterze świadka. W sprawie prowadzone są dalsze czynności”

– przekazała służba prasowa BiOSG informując też, że to pierwszy w tym roku jednoślad odzyskany na podkarpackiej granicy z Ukrainą.

em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama