Reklama

Jedzą, piją i nie płacą

20/08/2015 14:13

– Pracuję jakiś czas w restauracji i już dwukrotnie zdarzyło mi się, że klienci, którzy zjedli u nas posiłek, zwyczajnie za niego nie zapłacili. Przez pewien czas łudziłam się, że zapomnieli i za chwilę wrócą, aby uregulować rachunek. Oczywiście nikt nie przyszedł. Nie mieści mi się w głowie, jak można przyjść do lokalu, najeść się do syta, napić i wyjść, nie płacąc. Najgorsze jest to, że tacy ludzie nie zważają na to, że należność za nich musi najczęściej uregulować kelnerka czy barmanka, a często ich rachunek znacznie przewyższa dzienną pensję pracownika.

Wszelkie tarasy i ogródki, otwarte letnią porą przed restauracjami, są dla tych osób idealne, ponieważ mogą wyjść niezauważone przez personel. Takie zachowanie jest tylko potwierdzeniem negatywnych stereotypów o Polakach - mówi Czytelniczka.


Przeworszczanka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama