W okolicznych lasach pięknych okazów grzybów nie brakuje. Pani Maria Rechton z Szówska nazbierała ok. 40 borowików szlachetnych w lesie w miejscowości Surmaczówka.
Gigantycznych rozmiarów borowiki były zdrowe i wolne od robaków. Jak oświadczyła pani Maria, grzyby zostały już oprawione, teraz się suszą i będą czekać na święta, kiedy dodadzą smaku wigilijnym potrawom. – To nie koniec zbierania grzybów w tym roku! – dodaje pani Maria Rechton.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Piękne :)