Dzieci z przedszkola „Małe Betlejem” przeżywały uroczystość pasowania na przedszkolaka.
Wydarzenie miało miejsce 25 października w auli Zespołu Szkół Salezjańskich. Dzieci zaprezentowały program artystyczny pt. „Jestem Polakiem, Jestem przedszkolakiem”, akcentując w ten sposób 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Maluchom mnóstwo przeżyć dostarczyło samo przedstawienie, ale było to ważne wydarzenie również z innego powodu. Do grona przedszkolaków zostało włączonych 8 dzieci i 11 do grona starszaków.
Na koniec rozstrzygnięto rodzinny konkurs plastyczny „Moja Ojczyzna, mój Dom”. Na uwagę zasługuje fakt, że wzięły w nim udział wszystkie przedszkolaki i wszystkie zajęły pierwsze miejsce. Każdy zwycięzca został obdarowany upominkiem oraz pamiątkowym dyplomem.
Przedszkole Niepubliczne „Małe Betlejem” od ponad 20 lat prowadzi Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Archidiecezji Przemyskiej.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Очень сладкая церемония для вас, ребята, вы так прекрасно организовываете такую встречу https://happywheels8.com
Очень сладкая церемония для вас, ребята, вы так прекрасно организовываете такую встречу https://happywheels8.com