Reklama

Jestem przedszkolakiem

04/11/2018 18:30

Dzieci z przedszkola „Małe Betlejem” przeżywały uroczystość pasowania na przedszkolaka.

Wydarzenie miało miejsce 25 października w auli Zespołu Szkół Salezjańskich.  Dzieci zaprezentowały program artystyczny pt. „Jestem Polakiem, Jestem przedszkolakiem”, akcentując w ten sposób 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Maluchom mnóstwo przeżyć dostarczyło samo przedstawienie, ale było to ważne wydarzenie również z innego powodu. Do grona przedszkolaków zostało włączonych 8 dzieci i 11 do grona starszaków.

Na koniec rozstrzygnięto rodzinny konkurs plastyczny „Moja Ojczyzna, mój Dom”. Na uwagę zasługuje fakt, że wzięły w nim udział wszystkie przedszkolaki i wszystkie zajęły pierwsze miejsce. Każdy zwycięzca został obdarowany upominkiem oraz pamiątkowym dyplomem.

Przedszkole Niepubliczne „Małe Betlejem” od ponad 20 lat prowadzi Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Archidiecezji Przemyskiej.
pab
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    maiduylanseo05_246 2019-05-10 05:40:37

    Очень сладкая церемония для вас, ребята, вы так прекрасно организовываете такую ​​встречу https://happywheels8.com

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama