Reklama

Józef Michalik nadal starostą. Ma nowego zastępcę

10/12/2014 14:38

Józef Michalik ponownie został wybrany przez radnych starostą powiatu lubaczowskiego. Zmienił się natomiast wicestarosta. Przez najbliższe cztery lata będzie nim Wiesław Huk.

Kolejna kadencja Józefa Michalika jako starosty nie była dla nikogo zaskoczeniem. Zgodnie z przewidywaniami był jedynym kandydatem i w 17-osobowej radzie powiatu, zdominowanej przez PSL, zyskał większość. W tajnym głosowaniu poparło go 12 osób, 4 były przeciw (jako jeszcze urzędująca burmistrz nieobecna była Maria Magoń). Zaskoczeniem dla wielu była natomiast propozycja, aby jego zastępcą został Wiesław Huk, dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie i radny miejski poprzedniej kadencji. 


fot.Paweł Bugira
Nowa przewodnicząca rady powiatu Jadwiga Pałczyńska i jej zastępcy Marek Wiśniewski (z lewej) i Stanisław Kędzior.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama