Przemyśl dołączy do międzynarodowej akcji „Godzina dla Ziemi WWF”, która przeprowadzona zostanie 28 marca br.
W nadsańskim mieście, podobnie jak w setkach tysięcy innych miast i miejscowości na całym świecie, 28 marca br., o godzinie 20.30 zostanie zgaszona iluminacja najbardziej rozpoznawalnych elementów panoramy miasta, czyli: wieży katedralnej, Zamku Kazimierzowskiego oraz mostu „Brama Przemyska”. Do akcji może przyłączyć się każdy. Wystarczy o wspomnianej godzinie wyłączyć domowe oświetlenie. Tegoroczna edycja „Godziny dla Ziemi”, poza zwróceniem uwagi na problemy związane z zużyciem prądu, ma na celu także pomoc zagrożonej wyginięciem bałtyckiej populacji morświna.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze