Reklama

Jutro zgaśnie wieża katedralna i Zamek Kazimierzowski

Przemyśl dołączy do międzynarodowej akcji „Godzina dla Ziemi WWF”, która przeprowadzona zostanie 28 marca br.

W nadsańskim mieście, podobnie jak w setkach tysięcy innych miast i miejscowości na całym świecie, 28 marca br., o godzinie 20.30 zostanie zgaszona iluminacja najbardziej rozpoznawalnych elementów panoramy miasta, czyli: wieży katedralnej, Zamku Kazimierzowskiego oraz mostu „Brama Przemyska”. Do akcji może przyłączyć się każdy. Wystarczy o wspomnianej godzinie wyłączyć domowe oświetlenie. Tegoroczna edycja „Godziny dla Ziemi”, poza zwróceniem uwagi na problemy związane z zużyciem prądu, ma na celu także pomoc zagrożonej wyginięciem bałtyckiej populacji morświna.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości