45-lecie powstania świętować będzie w niedzielę, 30 września, Wojewódzki Podkarpacki Szpital Psychiatryczny. Z tej okazji odprawiona zostanie uroczysta msza św. w miejscowym kościele, połączona z poświęceniem sztandaru. Z okazji jubileuszu odbędą się również imprezy towarzyszące.

Święto placówki, którego częścią będzie jubileuszowa gala, będzie także okazją do wręczenia odznaczeń i wyróżnień zasłużonym pracownikom. W sobotę, 29 bm., organizatorzy zapraszają mieszkańców na „III Rodzinny Piknik Zdrowia”. Ten startuje na terenie szpitala o g. 10. W programie liczne atrakcje dla najmłodszych, pokaz służb mundurowych oraz ciekawe muzyczne akcenty. Częścią wydarzenia będzie również „Bieg 100-lecia Niepodległości”, organizowany przez jarosławskie opactwo i parafię pw. św. Andrzeja Boboli w Żurawicy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze