Reklama

Już jutro rodzinny piknik na 45-lecie

45-lecie powstania świętować będzie w niedzielę, 30 września, Wojewódzki Podkarpacki Szpital Psychiatryczny. Z tej okazji odprawiona zostanie uroczysta msza św. w miejscowym kościele, połączona z poświęceniem sztandaru. Z okazji jubileuszu odbędą się również imprezy towarzyszące.


fot.materiały organizatora

Święto placówki, którego częścią będzie jubileuszowa gala, będzie także okazją do wręczenia odznaczeń i wyróżnień zasłużonym pracownikom. W sobotę, 29 bm., organizatorzy zapraszają mieszkańców na „III Rodzinny Piknik Zdrowia”. Ten startuje na terenie szpitala o g. 10. W programie liczne atrakcje dla najmłodszych, pokaz służb mundurowych oraz ciekawe muzyczne akcenty. Częścią wydarzenia będzie również „Bieg 100-lecia Niepodległości”, organizowany przez jarosławskie opactwo i parafię pw. św. Andrzeja Boboli w Żurawicy.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama