1 grudnia br. rozpoczął się żmudny proces naśnieżania stoku narciarskiego na przemyskim Zniesieniu. Aura sprzyja, bo spadł śnieg i jest mróz.
Stok i oślą łączkę naśnieża łącznie osiem armatek śnieżnych. Pracują całą dobę. Jeśli pozwoli pogoda, będą tak działać jeszcze przez kilka dni. Równocześnie montowane są ławki na wyciągu narciarskim, które przeszły konserwację, kontrole i wszelkie możliwe „badania”. Przypomnijmy, że ze względów epidemicznych nie będzie funkcjonować wyciąg dolnej stacji. Jak poinformowała dyrektor Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Przemyślu Greta Ostrowska, stok zostanie otwarty dla narciarzy w drugiej połowie grudnia br., z całą pewnością na kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia. Ceny biletów nie zmieniły się (kompleksowy cennik na jednym ze zdjęć w galerii).Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Dobrze,że przynajmniej zaczeli tylko bedzie problem bo zapowiadana prognoza to +10 no i trzeba uzyc srodków jak najszybciej żeby to utrzymac
Najgorsze są te wahania temperatury... Gdyby panował lekki mrozik przez dłuższy czas, stok miałby wielu chętnych narciarzy i wygenerowały zyski .
Prima aprilis dopiero za 4 miesiące, no ale zobaczymy co z tego będzie ?!?
Pierwsza pozytywna informacja dla mieszkańców szczególnie tych młodszych.Zaczyna sie frajdaJak to dobrze, że poprzednie pokolenie wybudowało ten stok.Teraz tylko trochę mrozu.
Tadeuszu, wiec moze niech ten poprzednik co wybudowal ten stok, bo jego chyba masz na mysli , przyniesie w worku troche. sniegu, bo w niedziele ma byc 8 stopni. +8 stopni.I co ty na to Tadeuszu?Nie cieszysz sie juz?
Zobaczymy ile potrwa sezon, dla dobra mieszkańców, oby jak najdłużej, bo to skarbonka bez dna
TEMPERATURY ROSNĄ Z ROKU NA ROK. BĘDZIE TYLKO GORZEJ - WP.PL
Mam nadzieję,ze wszyscy karmiący sie nienawiścią w naszym mieście a mający dostep do kompa właśnie w tym poście się wypowiedzieli.Szkoda mi ich. Ale jak zmówia paciorek o własne zdrowie to powinno im chociaz troche ulżyć
Będą miały służby co kontrolować i wypisywać mandaty zasilając budżet
Tadeuszu,musze Cie niestety zmartwic ale ja slyszalam ,ze ma byc w niedziele 11 stopni. Tak na Polsat News.Wiec chyba niektorzy tu maja racje. Moze nie maja nienawisci na mysli i sie nie denerwuj,tylko ten snieg,bo wplywu na to nie ma z nas nikt z nas. I chyba tak naprawde o ten snieg tu od poczatku chodzi. A poniewaz Tobie bardzo na tym stoku zalezy tak jak i na innych sportach wiec ludzie poprostu podchwycili i sobie zartuja. Nie badz zly.Pomysl,wstajesz rano i patrzysz codziennie przez okno,pada nie pada i tak w kolko. Oszalec mozna. Jaka zima ma byc w tym roku?
O matko bosko Tadek cos ty nawyprawiałhttps://www.jabole.net/[url]https://www.jabole.net/[/url]<a href="https://www.jabole.net/">https://www.jabole.net/</a>
Ale czy Tadeusz umie jeździć na nartach oto jest pytanie ???
Tak i zrobią jak rok temu brak pojęcia. Naśnieżą i wszystko stopnieje ile dni w tamtym roku był stok otwarty 2-3?. A później tłumaczenie, że przez covid potrzebowali kasy z miasta . Pani Dyrektor widać ,że się stara ale sama nie wiele może
Dobrze,że przynajmniej zaczeli tylko bedzie problem bo zapowiadana prognoza to +10 no i trzeba uzyc srodków jak najszybciej żeby to utrzymac
Najgorsze są te wahania temperatury... Gdyby panował lekki mrozik przez dłuższy czas, stok miałby wielu chętnych narciarzy i wygenerowały zyski .
Prima aprilis dopiero za 4 miesiące, no ale zobaczymy co z tego będzie ?!?