Reklama

Już niebawem otwarcie stoku w Przemyślu [ZDJĘCIA]

1 grudnia br. rozpoczął się żmudny proces naśnieżania stoku narciarskiego na przemyskim Zniesieniu. Aura sprzyja, bo spadł śnieg i jest mróz.

Stok i oślą łączkę naśnieża łącznie osiem armatek śnieżnych. Pracują całą dobę. Jeśli pozwoli pogoda, będą tak działać jeszcze przez kilka dni. Równocześnie montowane są ławki na wyciągu narciarskim, które przeszły konserwację, kontrole i wszelkie możliwe „badania”. Przypomnijmy, że ze względów epidemicznych nie będzie funkcjonować wyciąg dolnej stacji. Jak poinformowała dyrektor Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Przemyślu Greta Ostrowska, stok zostanie otwarty dla narciarzy w drugiej połowie grudnia br., z całą pewnością na kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia. Ceny biletów nie zmieniły się (kompleksowy cennik na jednym ze zdjęć w galerii).
Śledźcie na bieżąco pojawiające się komunikaty na stronie POSiR! Niebawem będzie można szusować!
mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    zimny - niezalogowany 2020-12-02 15:50:12

    Dobrze,że przynajmniej zaczeli tylko bedzie problem bo zapowiadana prognoza to +10 no i trzeba uzyc  srodków jak najszybciej żeby to utrzymac

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Dziadek mróz - niezalogowany 2020-12-02 16:12:47

    Najgorsze są te wahania temperatury... Gdyby panował lekki mrozik przez dłuższy czas, stok miałby wielu chętnych narciarzy i wygenerowały zyski .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    r n - niezalogowany 2020-12-02 16:55:20

    Prima aprilis dopiero za 4 miesiące, no ale zobaczymy co z tego będzie ?!?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama