Reklama

Kapliczka na Kmieciach zyskała nowe ogrodzenie

07/01/2016 17:18

Wiele osób zachwyca się obecnym wyglądem kapliczki, która w parafii Kmiecie istnieje od 1910 roku. Niewielu natomiast wie, że o jej piękne otoczenie zadbał Janusz Bator, właściciel Przemyskiego Zakładu Usługowo-Produkcyjnego „Montel BR”. Dzięki oddelegowanym przez niego fachowcom w 4 dni udało się wykonać ogrodzenie kapliczki i wyrównać teren. Zaangażowanie i bezinteresowną pomoc warto zauważyć i pokazać.


Zofia Wołoszyn
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Ozzman - niezalogowany 2016-01-07 20:48:43

    No i pięknie !!! Napiszcie może jeszcze, kto wykazał się zaangażowaniem i (bez) interesowną pomocą w dewastacji i eksterminacji pięknych pomnikowych topoli w otoczeniu wyżej opisanej kapliczki ?!?!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ogród - niezalogowany 2016-01-07 21:05:39

    O to ta pani dba o wygląd tej kapliczki. O kwiaty i zieleń wokół miej..brawo.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Bastiat - niezalogowany 2016-01-07 22:15:46

    Ach, gdyby ją ogrodzić niskim białym murkiem...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama