Wiele osób zachwyca się obecnym wyglądem kapliczki, która w parafii Kmiecie istnieje od 1910 roku. Niewielu natomiast wie, że o jej piękne otoczenie zadbał Janusz Bator, właściciel Przemyskiego Zakładu Usługowo-Produkcyjnego „Montel BR”. Dzięki oddelegowanym przez niego fachowcom w 4 dni udało się wykonać ogrodzenie kapliczki i wyrównać teren. Zaangażowanie i bezinteresowną pomoc warto zauważyć i pokazać.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.No i pięknie !!! Napiszcie może jeszcze, kto wykazał się zaangażowaniem i (bez) interesowną pomocą w dewastacji i eksterminacji pięknych pomnikowych topoli w otoczeniu wyżej opisanej kapliczki ?!?!
O to ta pani dba o wygląd tej kapliczki. O kwiaty i zieleń wokół miej..brawo.
Ach, gdyby ją ogrodzić niskim białym murkiem...
No i pięknie !!! Napiszcie może jeszcze, kto wykazał się zaangażowaniem i (bez) interesowną pomocą w dewastacji i eksterminacji pięknych pomnikowych topoli w otoczeniu wyżej opisanej kapliczki ?!?!
O to ta pani dba o wygląd tej kapliczki. O kwiaty i zieleń wokół miej..brawo.
Ach, gdyby ją ogrodzić niskim białym murkiem...