Reklama

Karetka zderzyła się z samochodem osobowym. Nie żyje kierowca pogotowia

Jedna ofiara śmiertelna i dwie osoby ranne – to bilans wczorajszego (10 bm.) wypadku na krajowej „dziewiętnastce”.


fot.KMP Stalowa Wola
Tragiczny w skutkach wypadek miał miejsce w Jaworniku, na drodze krajowej nr 19.

Tragedia miała miejsce wczoraj, przed g. 18, na drodze relacji Rzeszów – Barwinek. Wstępne ustalenia strzyżowskiej policji, która wyjaśnia okoliczności i przyczyny wypadku, wskazują na to, że kierujący toyotą land criuser na łuku drogi najprawdopodobniej zjechał na przeciwny pas ruchu. Podążała nim karetka pogotowia. Tak doszło do zderzenia osobówki i ambulasu. Ranni zostali kierowcy obu pojazdów oraz pasażerka toyoty. Niestety, mimo wysiłków lekarzy, nie udało się uratować życia kierowcy pogotowia. Zmarł w szpitalu.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości