Jedna ofiara śmiertelna i dwie osoby ranne – to bilans wczorajszego (10 bm.) wypadku na krajowej „dziewiętnastce”.

fot.KMP Stalowa Wola
Tragiczny w skutkach wypadek miał miejsce w Jaworniku, na drodze krajowej nr 19.
Tragedia miała miejsce wczoraj, przed g. 18, na drodze relacji Rzeszów – Barwinek. Wstępne ustalenia strzyżowskiej policji, która wyjaśnia okoliczności i przyczyny wypadku, wskazują na to, że kierujący toyotą land criuser na łuku drogi najprawdopodobniej zjechał na przeciwny pas ruchu. Podążała nim karetka pogotowia. Tak doszło do zderzenia osobówki i ambulasu. Ranni zostali kierowcy obu pojazdów oraz pasażerka toyoty. Niestety, mimo wysiłków lekarzy, nie udało się uratować życia kierowcy pogotowia. Zmarł w szpitalu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze