Przez pięć godzin (5 lutego br.) na stoku narciarskim na przemyskim Zniesieniu było bardziej kolorowo niż zazwyczaj. Wszystko przez – zorganizowaną po raz pierwszy w historii – karnawałową zabawę dla wszystkich chętnych narciarzy amatorów.
W sobotnie popołudnie i wieczór na stoku czekało sporo niespodzianek i promocji. Były m.in. zniżki na karnet na zjazdy, ognisko z kiełbasą i grzańcem. Specjalnie przygotowane tego dnia pakiety wykupiło ok. 100 osób.
– Poprzez organizację takiej imprezy chcieliśmy wysądować rynek. Zobaczyć, czy[paywall] jest zapotrzebowanie na takowe imprezyi jak ludzie na taką propozycję zareagują. Pomimo że pogoda nie do końca dopisała, bo było dość wietrznie, zainteresowanie było spore. Mamy więc zwrotną informację od ludzi, że taka forma zabawy na stoku jest potrzebna – stwierdziła dyrektor Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Greta Ostrowska.
– Założeniem było, że chętni narciarze przybędą na stok w typowo karnawałowych strojach. Przebrana od stóp do głów była jednak tylko jedna osoba. Było natomiast sporo takich, których strój miał elementy karnawałowe w postaci spódniczki, peruki czy innych dodatków. Już mogę obiecać, że przyszłym sezonie takie imprezy będziemy organizować co trzy tygodnie – dodała.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze