Przez dwa dni, 4 i 5 maja br., plac Niepodległości w Przemyślu opanowali winiarze i serowarzy.
Imprezę pod nazwą Karpacki Festiwal Win i Serów „Twierdza Przemyśl 2024” zorganizowali pospołu: Urząd Miejski w Przemyślu, Stowarzyszenie Winiarzy Podkarpacia, Wino „Pasja” oraz „Carpathian Wine Fest”.
Chętni mogli do woli degustować różne rodzaje „boskiego napoju z winogron” – jak już ponad 500 lat temu napisał o nim Leonardo da Vinci – czy raczyć podniebienie wyjątkowymi serami. W festiwalu zaprezentowali swoje produkty właściciele 10 podkarpackich winnic, w tym m.in. winnica „Pusz” z Orzechowiec czy winnica „Arbor” z Bolestraszyc. Wzięciem cieszyły się spotkania z winiarzami i serowarami. „Zmęczeni” piękną, słoneczną pogodą, jaka towarzyszyła imprezie, mogli skorzystać ze strefy odpoczynku z leżakami, rozłożonymi na części ulicy Franciszkańskiej. Dopełnieniem były m.in. występy artystów z przemyskiej szkoły muzycznej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze