Przez trzy dni, od 1 do 3 maja br., plac Niepodległości w Przemyślu opanowali winiarze i serowarzy.
Imprezę pod nazwą Karpacki Festiwal Win i Serów – WinoPasja.pl Ser Jest Ser zorganizowali pospołu: Urząd Miejski w Przemyślu, Stowarzyszenie Winiarzy Podkarpacia, Wino „Pasja” oraz „Carpathian Wine Fest”.
Chętni mogli do woli degustować różne rodzaje „boskiego napoju z winogron” – jak już ponad 500 lat temu napisał o nim Leonardo da Vinci – czy raczyć podniebienie wyjątkowymi serami. W festiwalu zaprezentowali swoje produkty właściciele kilku podkarpackich winnic, w tym m.in. winnica „Pusz” z Orzechowiec. „Zmęczeni” słoneczną pogodą, jaka towarzyszyła imprezie, mogli skorzystać ze strefy odpoczynku z leżakami, rozłożonymi na części ulicy Franciszkańskiej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze