Reklama

Kiedyś przyjemne miejsce, dziś powód do wstydu [ZDJĘCIE]

19/08/2024 09:46

– Wygląd tak zwanego małpiego gaju, znajdującego się za przystankami przy ulicy Jagiellońskiej od dawna woła o pomstę do nieba. Kiedyś były tu fontanna i ławki. Miejsce przyjemne do odpoczynku, z którego mieszkańcy chętnie korzystali. Dzisiaj dominują brud i nieład, a ludzie stoją w pełnym słońcu na pobliskich przystankach, a przecież mogliby się schronić w cieniu, gdyby zielona enklawa tuż za nimi do tego zachęcała. Tymczasem w nieczynnej fontannie pełno jest butelek i puszek po piwie, a całość sprawia fatalne wrażenie

– komentuje pan Marek, jeden z mieszkańców miasta.

Reklama

zdjęcie nadesłane przez Czytelnika

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama