Reklama

Kierował w stanie nietrzeźwości. Do tego znieważył policjantów

27/03/2024 13:00

25-latek próbował wmówić policjantom, że za kółkiem siedział jego pasażer. To jednak jego zarejestrował monitoring.

W piątek, 22 marca, po g. 21, dyżurny jarosławskiej jednostki otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że na parkingu jednej z restauracji, w kolejce, oczekuje kierujący audi który prawdopodobnie znajduje się pod wpływem alkoholu. Przybyli na miejsce funkcjonariusze wylegitymowali mężczyznę, który siedział za kierownicą audi. W trakcie rozmowy, wyczuli od niego alkohol. Przeprowadzone badanie wykazało, że mężczyzna miał w organizmie 1,5 promila. Stanowczo jednak zaprzeczał temu, że kierował pojazdem. Tłumaczył, że przesiadł się za kierownicę pod okienkiem do odbioru zamówień, a w samochodzie znajduje się pasażer, który rzekomo był kierowcą.

Pasażer posiadał uprawnienia do kierowania pojazdami i był trzeźwy, jednak zapis monitoringu z restauracji nie kłamał. Z nagrania jednoznacznie wynikało, że to właśnie mieszkaniec Jarosławia kierował audi.

Reklama

Podczas doprowadzania do komendy, zachowywał się arogancko i agresywnie. Wulgarnymi słowami znieważał policjantów. 25-latek trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna usłyszał już zarzuty za jazdę pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości oraz znieważenia policjantów. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

em.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 27/03/2024 13:00
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama