Ruszył sezon motocyklowy. Kierowcy, pamiętajcie o rozwadze i bezpiecznej jeździe.
W piątek, przed godz. 14, w Zarzeczu kierujący osobowym audi podczas skręcania najechał na jadący z naprzeciwka motocykl.
Kierowcy byli trzeźwi. Ranny kierowca jednośladu z niegroźnymi obrażeniami trafił do szpitala.
Słońce zaświeciło, na drogach pojawili się motocykliści. Policja apeluje do wszystkich kierujących o zwracanie uwagi na siebie nawzajem, bezpieczną jazdę i przestrzeganie przepisów.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze