Reklama

Kierowca osobówki najechał na jadący z naprzeciwka motocykl

Ruszył sezon motocyklowy. Kierowcy, pamiętajcie o rozwadze i bezpiecznej jeździe.

W piątek, przed godz. 14, w Zarzeczu  kierujący osobowym audi podczas skręcania najechał na jadący z naprzeciwka motocykl.

Kierowcy byli trzeźwi. Ranny kierowca jednośladu z niegroźnymi obrażeniami trafił do szpitala.

Słońce zaświeciło, na drogach pojawili się motocykliści. Policja apeluje do wszystkich kierujących o zwracanie uwagi na siebie nawzajem, bezpieczną jazdę i przestrzeganie przepisów.


fot.KPP Nisko
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama