Reklama

Kierowca osobówki nie ustąpił pierwszeństwa motocykliście. 2 osoby ranne

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dziś w Szówsku. Najprawdopodobniej 37-letni kierowca volkswagena golfa wymusił pierwszeństwo na prawidłowo jadącym motocykliście.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że mężczyzna kierujący samochodem podczas skręcania w lewo najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście.

W zderzeniu pojazdów ranni zostali 16-letni kierowca motocyklu i jego 17-letnia pasażerka, oboje są mieszkańcami gminy Wiązownica. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Posterunku w Wiązownicy. Obaj kierujący byli trzeźwi.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama