Do niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia doszło 11 maja, ok. godz. 20 na ul. Jana Pawła II w Padwi Narodowej.
Według mundurowych 33-letni kierowca stracił panowanie nad volkswagenem passatem, przez co uszkodził trzy znaki drogowe, uderzył w słup telekomunikacyjny, a następnie w ogrodzenie.
Kierowca nie był trzeźwy. W organizmie miał przeszło 2,5 promila alkoholu.
Jechał sam, nie ucierpiał. Policja wyjaśnia szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze