Na szczęście nikt z uczestników nie doznał obrażeń. Kierowcy byli trzeźwi.

14 bm., po godz. 19, na ul. Wesołej w Sędziszowie Małopolskim 21-letnia kierująca alfa romeo podczas skrecania w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu.
W wyniku tego manewru doszło do zderzenia z oplem, za kierownicą którego siedział 48-letni mężczyzna.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze